PRAHA, Česká republika – 17. 10. 2022

Genesis Growth získává majoritní podíl v technologicky orientované strojírenské společnosti JP-PROLAK

Genesis Growth Equity Fund I (GGEF I), fond rozvojového kapitálu specializující se na investice do malých a středních společností s potenciálem růstu především v České republice a na Slovensku, úspěšně dokončil akvizici majoritního podílu v JP-PROLAK. Spoluinvestory v této transakci jsou CEO společnosti, pan Jaroslav Prokop ml. a MaeG Investment.
přečíst celé
PRAHA, Česká republika – 15. 3. 2022

Genesis Growth získává majoritní podíl ve společnosti HC electronics, předním poskytovateli výrobních služeb v oblasti elektroniky v ČR

Genesis Growth Equity Fund I (GGEF I), fond rozvojového kapitálu specializující se na investice do malých a středních společností s potenciálem růstu především v České republice a na Slovensku, úspěšně dokončil akvizici majoritního podílu v HC electronics. HC electronics poskytuje výrobní služby v oblasti elektroniky se zaměřením na malé a střední série. GGEF I bude spolupracovat s reinvestujícími vlastníky a nástupci odcházejících majitelů na dalším rozvoji společnosti.
přečíst celé
PRAHA, Česká republika – leden 2021

Genesis Growth Equity Fund I dosáhl své cílové velikosti 40 miliónů €.

Fond Genesis Capital Growth Equity Fund I (GGEF I) zaměřený na malé a středně velké společnosti s významným potenciálem růstu především v České republice a na Slovensku dosáhl v prosinci 2020 své maximální cílové velikosti 40 miliónů € po získání dodatečných prostředků od SPM Capital a Sirius Investments.
přečíst celé
PRAHA, Česká republika – 17. 8. 2020

Genesis Growth získává majoritní podíl ve společnosti Home Care Promedica, předním poskytovateli domácí zdravotní péče

Genesis Growth Equity Fund I (GGEF I), fond rozvojového kapitálu specializující se na investice do malých a středních společností především v České republice a na Slovensku, úspěšně dokončil investici do majoritního podílu ve společnosti Home Care Promedica (HCP). Společnost je zavedenou agenturou poskytující vysoce odbornou domácí zdravotní péči zejména na území Prahy. Své služby poskytuje prostřednictvím týmu vlastních zdravotních sester disponujících mnohaletou praxí.
přečíst celé
PRAHA, Česká republika – 6. 8. 2020

Genesis Growth získává majoritní podíl ve společnosti R2B2, předním poskytovateli programatických reklamních služeb v České republice

Genesis Growth Equity Fund I (GGEF I), fond rozvojového kapitálu specializující se na investice do malých a středních společností především v České republice a na Slovensku, úspěšně dokončil investici do majoritního podílu v R2B2. R2B2 je společnost poskytující služby v programatické reklamě širokému spektru internetových vydavatelů. GGEF I bude spolupracovat se zakladateli R2B2, panem Kamilem Foltinem a panem Martinem Čelikovským, s cílem dále rozvíjet jednu z největších programatických internetových reklamních společností v regionu střední a východní Evropy. R2B2 je první investice fondu GGEF I.
přečíst celé