PRAHA, Česká republika – 17. 8. 2020

Genesis Growth získává majoritní podíl ve společnosti Home Care Promedica, předním poskytovateli domácí zdravotní péče

Genesis Growth Equity Fund I (GGEF I), fond rozvojového kapitálu specializující se na investice do malých a středních společností především v České republice a na Slovensku, úspěšně dokončil investici do majoritního podílu ve společnosti Home Care Promedica (HCP). Společnost je zavedenou agenturou poskytující vysoce odbornou domácí zdravotní péči zejména na území Prahy. Své služby poskytuje prostřednictvím týmu vlastních zdravotních sester disponujících mnohaletou praxí.
prečítať celé
PRAHA, Česká republika – 6. 8. 2020

Genesis Growth získává majoritní podíl ve společnosti R2B2, předním poskytovateli programatických reklamních služeb v České republice

Genesis Growth Equity Fund I (GGEF I), fond rozvojového kapitálu specializující se na investice do malých a středních společností především v České republice a na Slovensku, úspěšně dokončil investici do majoritního podílu v R2B2. R2B2 je společnost poskytující služby v programatické reklamě širokému spektru internetových vydavatelů. GGEF I bude spolupracovat se zakladateli R2B2, panem Kamilem Foltinem a panem Martinem Čelikovským, s cílem dále rozvíjet jednu z největších programatických internetových reklamních společností v regionu střední a východní Evropy. R2B2 je první investice fondu GGEF I.
prečítať celé